III Wystawa-Giełda Minerałów, Skał i Wyrobów Jubilerskich pn. SKARBY ZIEMI

Opublikowano: 7 marca 2017

W dniach 4-5 marca odbyła się w tomaszowskim muzeum III Wystawa-Giełda Minerałów, Skał i Wyrobów Jubilerskich pn. SKARBY ZIEMI.

Na wystawie zaprezentowało się 14 wystawców z różnych stron Polski, eksponując piękną biżuterię, niezwykłe wyroby jubilerskie i skamieniałości z całego świata. Imprezie towarzyszyły dodatkowe wydarzenia w postaci wystawy fotograficznej o tematyce geologicznej oraz wykład Mirosława Gumiennego pt. „ABC zbieracza minerałów”. Każdy kto wziął udział w giełdzie mógł kupić biżuterię z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, okazy minerałów i skamieniałości z całego świata, czy literaturę fachową.
Na koniec odbyła się loteria w której rozlosowano wśród klientów nagrodę główną w postaci dużego okazu krzemienia pasiastego oraz nagrody dodatkowe – zestawy kamieni ozdobnych.

Zapraszamy serdecznie za rok.

dscf0330.JPG

dscf0347.jpg