Opublikowano: 9 grudnia 2014

Maine coony, persy, koty syberyjskie, brytyjskie, ragdolle, sfinksy kanadyjskie gościliśmy w niedzielę w naszym Muzeum. Publiczność dopisała ,z czego bardzo się cieszymy. Wiceprezes Supreme Cat Club z Łodzi pani Anna Urbańska zaprezentowała prezentację multimedialną o rasach kotów. Dzieci chętnie brały udział w konkursach, które prowadziła pani Olga Fajkowska prezes klubu. Zwycięzcą konkursu publiczności pn. „Kocia Indywidualność został ragdoll z hodowli Dorwil.Pl. pani Władysławy Wilczyńskiej z Tomaszowa Mazowieckiego (kot numer 5).

Nagrody dla właściciela kota oraz osoby wylosowanej spośród głosów oddanych na tego kota ufundował Supreme Cat Club Łódź.

Ewa Przybysz