MAGIA WYSTAWY – MAGIA ŚWIĄT

Opublikowano: 10 grudnia 2019

img_8284_10.JPG

Zapraszamy bardzo serdecznie na niezwykle magiczną w klimacie wystawę pt. „BOŻONARODZENIOWE KLIMATY”, przygotowaną przez Stowarzyszenie Miłośników Haftu KANWA z Łodzi. Tydzień temu tj. 30 listopada otworzyliśmy  wystawę a w czasie jej otwarcia prowadzone były warsztaty z haftu krzyżykowego. Sztuka trudna ale chętnych i odważnych by zmierzyć się z tym wyzwaniem nie zabrakło (podziwialiśmy i gratulujemy).
Wystawa prezentuje bogactwo sztuki, wyrobów świątecznych (około 250), wykonanych w różnych technikach. Zobaczyć możemy m.in. kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, dekoracje stołu i nie tylko. Te wszystkie przedmioty i ich aranżacje mogą być inspiracją do przygotowań na zbliżające się Święta BOŻEGO NARODZENIA.
Wystawę prezentujemy w tomaszowskim Muzeum do 19 stycznia 2020 r. ZAPRASZAMY w godzinach otwarcia Muzeum.