Opublikowano: 7 marca 2012

Pracownicy tomaszowskiego muzeum od wielu lat aktywnie włączają się w ogólnopolską kampanię społeczną Fundacji ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” umilając czas najmłodszym odwiedzającym w/w placówkę swoim wzorowym, głośnym czytaniem.

Nie inaczej było i podczas wystawy czasowej „Toruńskie pierniki”, kiedy to milusińscy z Przedszkola Samorządowego w Ujeździe oraz Przedszkola nr 2 im. Marii Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim z uwagą i nieukrywanym zachwytem wysłuchali historii
sławetnych „katarzynek”, wspaniale ubogacając oraz systematyzując przekazaną wcześniej podczas muzealnych zajęć warsztatowych wiedzę, wrażenia niezapomniane, a inicjatywa jak najbardziej godna polecenia!

mgr Paulina Dębiec