Opublikowano: 24 marca 2016

W scenerii wystawy prowadzone są zajęcia warsztatowe dla najmłodszych dzieci pn. „Co król nosił na głowie” oraz „Bolesław Chrobry poluje na bobry”. Poprzez zabawę dzieci poznają najdawniejszą historię państwa polskiego. Dla starszych uczniów przewidziany jest wykład z prezentacją multimedialną na temat panujących władców z dynastii Piastów.

Wykaz ulic Tomaszowa Mazowieckiego – nazwy dzisiejsze i historyczne
Publikujemy wykaz ulic Tomaszowa Mazowieckiego wraz z ich historycznymi nazwami, używanymi w ciągu dwóch wieków dziejów miasta. Na ilustracjach fragmenty planów Tomaszowa...