Tak poznajemy swoje miasto

Opublikowano: 2 marca 2020

Dzieci z tomaszowskich szkół uczestnicząc w warsztatach plastycznych Obraz-Kolor-Kształt mogły zapoznać się z procesem powstawania obrazu- jego formą, tematem, techniką. Na zajęciach nie mogło zabraknąć trochę historii. Dzieci poznawały architekturę miasta, którą następnie malowały za pomocą trzech kolorów. Zabawa polegająca na mieszaniu kolorów była zaskoczeniem dla niektórych.

Wykaz ulic Tomaszowa Mazowieckiego – nazwy dzisiejsze i historyczne
Publikujemy wykaz ulic Tomaszowa Mazowieckiego wraz z ich historycznymi nazwami, używanymi w ciągu dwóch wieków dziejów miasta. Na ilustracjach fragmenty planów Tomaszowa...