Opublikowano: 7 grudnia 2015

6 grudnia gościliśmy hodowców kotów rasowych zrzeszonych w  Supreme Cat Club Łódź.

Tym razem przyjechały do nas maine coony, koty brytyjskie w różnych odmianach barwnych, ragdolle, devon rex, pers, kot syberyjski oraz po raz pierwszy kot rasy Neva Masquarade. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas około 900 osób. Dzieci chętnie malowały przygotowane przez hodowców kolorowanki kotów. W konkursie pn. „Kocia indywidualność” wzięły udział 564 osoby.

Tutuł „Kocia Indywidualność” otrzymały 3 kocięta (numer 18) rasy devon rex z hodowli Adawe pana Zdzisława Mikielewicza. Nagrodę dla hodowcy i wylosowanej osoby z publiczności ufundowało Stowarzyszenie Kotów Rasowych Supreme Cat Club Łódź.