Opublikowano: 28 lipca 2009

„Wymiary i przestrzenie” to tytuł wystawy na której prezentujemy obrazy Jarosława Chrabąszcza, artysty plastyka, absolwenta PWSSP (obecnie ASP) w Łodzi.

Jarosław Chrabąszcz prowadzi pracownię Malarstwa i Rysunku w macierzystej uczelni. Formą wypowiedzi artystycznej jest malarstwo, rysunek i grafika.

Na wystawie pokazujemy 14 obrazów w technice olejnej. Są to barwno-przestrzenne konstrukcje. Według Dariusza Leśniowskiego Jarosław Chrabąszcz „(…) w swych niewątpliwej urody pracach stara się oddać logikę i piękno wszechświata. Odnajdziemy w nich jednak nie tylko nutę ciszy, nadziei i spełnienia, ale także ziarno trwogi i niepewności, bo te zawsze wiążą się z twórczością, podejmującą istotne problemy świata, w którym żyjemy”.

Wystawę będzie można oglądać do 23 sierpnia br.