Opublikowano: 22 czerwca 2012

W październiku 2011 roku zainaugurowana została III edycja Muzealnej Akademii Malucha, natomiast 20 czerwca br. nastąpiło jej uroczyste podsumowanie, które , dzięki Prezydentowi Miasta Tomaszowa Mazowieckiego odbyło się w Sali Obrad Rady Miejskiej.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością, oprócz Słuchaczy MAM, nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców i przedstawicieli tomaszowskich mediów, pp. Waldemar Wendrowski – Zastępca Prezydenta Miasta oraz Leszek Dąbrowski – Naczelnik Wydziału Kultury Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta, co dodało wydarzeniu jeszcze większego prestiżu i uświetniło go.

Zapraszamy do przeczytania Podsumowania III Edycji Muzealnej Akademii Malucha