Opublikowano: 14 kwietnia 2015

Dyrektor Muzeum i opiekun działu sztuki, serdecznie zapraszają dzieci i  młodzież w wieku od 5 do 19 lat, do uczestnictwa w organizowanym przez naszą placówkę, wstępnym etapie eliminacji do Międzynarodowego  Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży  pt.: „ Moja Przygoda w Muzeum”.

Głównym Organizatorem Konkursu jest: Muzeum Okręgowe w Toruniu, Muzeum Pałac w Wilanowie i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tomaszowskie Muzeum jest placówką, która od kilku lat bierze udział w  tym Projekcie i przeprowadza eliminacje na poziomie I etapu Konkursu, a  nagrodzone prace w ilości od 1-25 przesyła do Głównego Organizatora Konkursu.

Finałem Konkursu jest wystawa nagrodzonych prac i rozdanie nagród. Podsumowanie Konkursu odbędzie się we wrześniu 2015 r., w  Muzeum Okręgowym w Toruniu.

Regulamin konkursu (.pdf)