Podsumowanie warsztatów plastycznych

Opublikowano: 20 grudnia 2014

image10.jpg

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w tomaszowskim Muzeum prowadzone były warsztaty plastyczne pod hasłem „Świąteczna kartka dla rodziny”.

Zajęcia odbywały się w klimacie wystawy pokonkursowej pt.  „Rodzinna Ozdoba Choinkowa”. Uczestnikami zajęć były dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Przez 90 minut wspólnie robiliśmy świąteczną kartkę w dwóch technikach: monotypii i de coupage. Były  to techniki, które gwarantowały ciekawą i  dobrą zabawę.  Dzieci w czasie zajęć stworzyły cudowny klimat, śpiewając kolędy. Na koniec każdą kartkę pokrył magiczny pył który wprawiał wszystkich w zachwyt. Dziękuję dzieciom i nauczycielom z Przedszkola Nr 8 i Nr 2 w Tomaszowie Maz., z Przedszkola w Inowłodzu oraz dzieciom ze szkoły podstawowej nr 12, nr 14, nr 1 w Tomaszowie Maz. za ciekawe spotkanie i super zabawę.

Grażyna Srebrzyńska