Opublikowano: 2 grudnia 2013

Za nami kolejny udany pokaz kotów rasowych. W niedzielę gościliśmy kocią arystokrację zrzeszoną w Supreme Cut Club Łódź.

Licznie przybyła publiczność podziwiała przedstawicieli różnych ras. Były koty długowłose, krótkowłose i całkiem nagie. Main coon, pers, kot syberyjski, brytyjski, norweski leśny, syjamski, ragdoll, sfinks kanadyjski, selkirk rex, koty w różnych odmianach barwnych, charakterystycznych dla danej rasy. Pokazowi towarzyszyły liczne atrakcje, po raz pierwszy prezentacje multimedialne : „Koty i ich sławni ludzie” oraz „Rasy Kotów” –od osesków do dorosłych, w tym rasy rzadkie. Wielkim powodzeniem cieszył się konkurs publiczności pt. „Kocia Indywidualność”. Po podliczeniu głosów okazało się, że kocią indywidualnością tegorocznego pokazu został kociak nr 24 rasy selkirk rex z hodowli Pani Niny Sołtys – Z tęczowego ogrodu.pl. Nagrody dla zwycięzcy oraz osoby wylosowanej spośród głosów oddanych na zwycięskiego kota ufundował Supreme Cat Club Łódź.