Przedłużenie wystawy numizmatycznej

Opublikowano: 8 stycznia 2020

Z uwagi na duże zainteresowanie wystawą „Jak to ze złotówką było. 95 lat reformy Władysława Grabskiego”, prezentowanej w naszym Muzeum od 26 kwietnia 2019 r., przedłużamy czas jej ekspozycji do końca roku 2020.
Na fotografii jeden z obiektów prezentowanych na wystawie – 6-złotowy talar z okresu insurekcji kościuszkowskiej (nr inw. MT/H/N/1004).
dr Daniel Warzocha
asystent działu historyczno-numizmatycznego

talar6zlotowy1794mthn1004a.jpg

Zobacz również

„Ja ileż wam winienem, o domowe drzewa” Adam Mickiewicz Pan Tadeusz (Księga IV, Dyplomatyka i łowy) Za nami spacer Pod koronami tomaszowskich...
Więcej
W dniu 22 maja z powodu prac konserwatorskich Muzeum czynne w godzinach 9.00-11.30.
Więcej

Partnerzy

Kontakt

Muzeum w Tomaszowie Maz. im. Antoniego hr. Ostrowskiego

ul. POW 11/15
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Godziny otwarcia

Pon. nieczynne dla zwiedzających
Wt. 9:00 – 16:00
Śr. 9:00 – 16:00
Czw. 9:00 – 16:00
Pt. 9:00 – 16:00
Sob. 10:00 – 16:00
Niedz. 10:00 – 16:00

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00

Cennik biletów